Author: c***7
Date:
Review: 優質的賣家,優質的商品,快速到貨,包裝的很好,價格優惠,使用良好,會在持續購買
顏色: Have a Ball
尺寸: 均碼
Price: HK$29.00
Original Price: HK$39.00
| Ingredients | 無酒精, 純素, 不含麩質 |
| Color | Life's a Party |
| Finish | Glossy |
| 高度 | 8.3 cm |
| 長度 | 1.97 cm |
| 淨重 | 3.8 g |
| 寬度 | 1.97 cm |
| SKU | sb2307261311643474 |
Brand Name: SHEGLAM
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/SHEGLAM-sc-01429018.html
About: 優質、創新、實惠。 SHEGLAM 只與最好的供應商和製造商合作,以合理的價格提供高品質的化妝品。 對我們來說,美麗是一種權利。
Quality: 8008251 people said the quality is very good!
Author: c***7
Date:
Review: 優質的賣家,優質的商品,快速到貨,包裝的很好,價格優惠,使用良好,會在持續購買
顏色: Have a Ball
尺寸: 均碼
Author: c***7
Date:
Review: 優質的賣家,優質的商品,快速到貨,包裝的很好,價格優惠,使用良好,會在持續購買
顏色: In Full Swing
尺寸: 均碼
Author: c***7
Date:
Review: 優質的賣家,優質的商品,快速到貨,包裝的很好,價格優惠,使用良好,會在持續購買
顏色: Have a Ball
尺寸: 均碼
Author: p***s
Date:
Review: تجنن يابنات مثل ماتشوفون في الصوره ، اعطوني لايكات 🥺💖💖🇵🇸🇴🇲
顏色: Have a Ball
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.